Kosmetologia

W Radomskim Centrum Medycznym wykonuje takie zabiegi jak:
DERMAPEN® 4.0
FRAKCYJNE MIKRONAKŁUWANIE I SUBSTANCJE AKTYWNE

Działanie:

JAK DZIAŁA

Funkcja automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy aż 16 pulsujących igieł zastosowana w urządzeniu DERMAPEN® 4.0 sprawia, że w czasie jednej sekundy skóra nakłuwana jest aż 1920 razy. Ta liczba nakłuć stanowi aż o 48% więcej w stosunku do Dermapen 3.0! Większa liczba nakłuć w jeszcze krótszym czasie zapewnia szybszy czas gojenia oraz zwiększoną efektywność zabiegu.
Powstałe mikrourazy wykorzystują wrodzoną zdolność skóry do regeneracji i fizjologicznej indukcji kolagenu. Pozwalają również na wprowadzenie do głębokich warstw skóry substancji czynnych o właściwościach liftingujących, nawilżających i odżywczych.

WSKAZANIA

– Skóra skłonna do trądziku
– Blizny potrądzikowe
– Przebarwienia
– Rozstępy
– Łysienie
– Zmarszczki
– Zwiotczała, poszarzała skóra

EFEKTY POTWIERDZONE KLINICZNIE

-Widoczne spłycenie zmarszczek
-Ujednolicenie kolorytu skóry
-Efekt pogrubienia skóry, naturalna stymulacja produkcji kolagenu
-Zmniejszenie widoczności porów
-Redukcja widoczności rozstępów
-Redukcja blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych
-Leczenie łysienia

Mikrodermabrazja diamentowa
Mikrodermabrazja polega na stopniowym złuszczaniu górnych warstw naskórka, co przyczynia się do zintensyfikowanej produkcji nowych pełnowartościowych komórek. Komórki te migrują do góry, zastępując komórki uszkodzone.
W zabiegu mikrodermabrazji diamentowej wykorzystywana jest głowica z warstwą mikroskopijnych ziarenek pyłu diamentowego. Aparatura zasysa skórę do ustalonej głębokości, a w wyniku kontaktu z głowicą następuje złuszczanie naskórka. Podczas zabiegu głębokość ścierania jest nieustannie kontrolowana, dzięki czemu nie trzeba obawiać się ewentualnych podrażnień. Ruchy głowicy wykonywane są według ustalonego schematu, co gwarantuje dokładne usunięcie warstwy rogowej naskórka. W trakcie jednego zabiegu możliwe jest wielokrotne ścieranie powierzchni wybranego obszaru (5-15 powtórzeń).

Peelingi chemiczne
Zabiegi kosmetyczne Mediderma stanowią serie innowacyjnych zabiegów z różnymi rodzajami peelingów, działające kompleksowo o szerokim i dogłębnym działaniu. Zabiegi są bardzo bezpieczne, dostosowane do każdego problemu skóry.

EFEKTY:

Wyrównanie kolorytu, rozjaśnienie przebarwień
Napicie, zagęszczenie skóry
Zwężenie porów, redukcja nadmiaru serum,
Skóra nawilżona, odświeżona

WSKAZANIA:

Nierównomierny koloryt skóry,
Wiotka skóra,
Rozszerzone pory,
Nadmiar sebum,
Suchość skóry


Azelac Peel – zabieg dla cery naczyniowej, oczyszczający, trądzik, trądzik różowaty, przebarwienia pozapalne,

Peeling z kwasem azelainowym Azelac Peel to propozycja dla skór tłustych, łojotokowych, z przebarwieniami oraz z trądzikiem różowatym. Kwas azelainowy to substancja, która nie uwrażliwia skóry na działanie promieni słonecznych i dlatego może być bezpiecznie stosowana cały rok. Kwas azelainowy reguluje wydzielanie sebum, normalizuje proces keratynizacji, działa bakteriostatycznie oraz poprzez hamowanie enzymu tyrozynazy reguluje pigmentację skóry.
Najlepsze rezultaty można uzyskać po serii zabiegów.

Ferulac peel – zabieg naprawiający uszkodzenia posłoneczne, fotostarzenie,
Ferulac Peel Booster System Mediderma
Peelingi z gamy Ferulac Peel Mediderma to opatentowany system peelingów nanosomowych, w którym podstawową substancją czynną jest wysokostężony kwas ferulowy w postaci liposomowej.
System Ferulac Peels Booster System (System zabiegów rozjaśniająco-przeciwzmarszczkowych ) to nowej generacji nanopeeling chemiczny, składający się z 2 preparatów: Ferulac Classic Peel oraz Ferulac Peel Plus. Preparat Ferulac Classic zawiera kwas ferulowy oraz floretynę i może być wykonywany przez cały rok. Ferulac Peel Plus został wzbogacony o kwasy owocowe oraz retinol i przeznaczony jest na sezon jesienno-zimowo-wiosenny. . Zabieg dedykowany jest wszystkim rodzajom skóry w proflaktyce anti-aging, w celu redukcji przebarwień posłonecznych i naprawy uszkodzeń DNA spowodowanych przez promieniowanie UVA, a także do rewitalizacji skóry w krótkim czasie.
W peelingach Ferulac Peel została wykorzystana innowacyjna technologia liposomów, pozwalających na transport substancji aktywnych za pomocą niezwykle małych pęcherzyków jednowarstwowym (o rozmiarze 50-200 nm) w celu pokonania bariery naskórkowej. Odpowiednio skomponowane składy preparatów gwarantują efekty w zabiegach anti-aging i rozjaśniających przebarwienia posłoneczne. W ciągu kilku dni powierzchnia skóry wyrównuje się, dochodzi do redukcji zmarszczek, a skóra staje się jędrniejsza i elastyczniejsza.

Retises CT Yellow Peel – kompleksowy zabieg przeciwzmarszczkowy, przeciwprzebarwieniowy,

Peeling 3-Retises CT Yellow Peel
Zabieg 3-Retises CT Yellow Peel to peeling oparty o formułę 3-retinol, 3-witamina C składający się z dwóch preparatów
Pierwszy preparat to koktajl witaminy C w 3 najbardziej stabilnych postaciach (3 o etylowy kwas askorbinowy, glukozyd askorbylu, oraz MAP – magnesium ascorbyl phosphate), niacynamidu oraz wyciągów roślinnych takich jak np. wierzbówka kiprzyca i rumianek.
Drugi perparat to mieszanka: 4% retinol w 3 postaciach (retinolu, retinaldehydu liposomowanego i propionianu retinylu liposomowanego) cynku, kwasu hialuronowego oraz bacillus ferment.
W odróżnieniu od peelingów Yellow Peel „starej generacji”, 3-Retises CT Yellow Peel ma głębsze i silniejsze działanie, ale dzięki systemowi przedłużonego uwalniania substancji aktywnych nie powoduje gwałtownego złuszczania ani podrażnienia.

Wskazania do zabiegu
-starzenie się skóry
-melasma, hiperpigmentacje, przebarwienia hormonalne
-matowa, ziemista cera
-trądzik i blizny potrądzikowe, przebarwienia pozapalne, skóra łojotokowa
-suchość skóry, nadmierne rogowacenie, rybia łuska
-płytkie linie i zmarszczki
-wiotkość skóry
-rozstępy

Efekty peelingu Retises CT:
-przywrócenie elastyczności i napięcia skóry
-zmniejszenie widoczności zmarszczek i linii mimicznych
-redukcja przebarwień, ujednolicenie kolorytu skóry
-intensywne wygładzenie skóry, zmniejszenie widoczności porów
-poprawa nawilżenia skóry
-zagęszczenie skóry

Rejestracja

604 792 766