ortopeda traumatolog

Pracuje w Klinice Traumatologii i Ortopedii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie na stanowisku Z-cy Kierownika Kliniki Traumatologii i Ortopedii.

          Zajmuje się leczeniem operacyjnym złamań kończyn i miednicy. Specjalizuje się w złożonych operacjach u chorych z obrażeniami wielomiejscowymi, ciężkimi złamaniami przezstawowymi, operacjach rewizyjnych z powodu zaburzeń zrostu, zaburzeń osi kończyn, uszkodzeń materiałów zespalających a także w protezoplastykach stawowych.

         Wielokrotny prelegent na konferencjach ortopedycznych w Polsce i za granicą. Instruktor międzynarodowych kursów operacji traumatologicznych.

         Ambulatoryjnie specjalizuje się w leczeniu regeneracyjnym nieoperacyjnym stawów w tym stawów biodrowych i stawów kolanowych – dostawowe iniekcje preparatami: kwas hialuronowy, preparaty osocza bogatopłytkowego CPT. Leczenie regeneracyjne i biostymulujące zaburzeń zrostu kostnego – preparaty osocza bogatopłytkowego. Leczenie stanów zapalnych i przeciążeniowych takich jak : łokieć „tenisisty”/”golfisty”, bark „zamrożony”, kolano „skoczka”, zapalenie ścięgna Achillesa, zapalenie stawów krzyżowo-biodrowych, zespół bólowy kręgosłupa, zapalenie krętarzy kości udowych, ostroga piętowa i wiele innych – preparaty osocza bogatopłytkowego.